Sıradaki içerik:

MasterChef Duygu Esra Erol’da programına da katılmış! Masterchef Duygu kimdir ve kaç yaşında?

e
sv

Gülenay Kalkan’dan Tarık Ünlüoğlu paylaşımı!

avatar

AYG

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü sanatçı Gülenay Kalkan, geçtiğimiz sene vefat eden eşi Tarık Ünlüoğlu ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Usta tiyatrocu Gülenay Kalkan, geçtiğimiz yıl vefat eden eşi Tarık Ünlüoğlu için bir paylaşımda bulundu. Kalkan paylaşımına, ‘Tekim… Öyle tarifsiz bir acı ki…’ yazdı. Kalkan’ın paylaşımına meslektaşlarından da sevgi dolu yorumlar geldi.

‘TARIK’IN YOKLUĞUNA HALA ALIŞAMADIM’ 

Sanatçı Gülenay Kalkan, vefat eden eşi Tarık Ünlüoğlu hakkında konuştu. Ünlüoğlu ile konservatuvar yıllarında da sınıf arkadaşı olan ve okuldan mezun olduktan sonra hayat arkadaşı olan çift, medyanın en tanınmış isimlerindendi.

Kalkan, ‘Onu düşünmeden geçen bir anım yok. Tarık’ı erken kaybettik. Büyük şok yaşadım, hiç konduramadım. Yokluğuna alışamadım. Bir gün ona kavuşacak olmanın umudu bile güzel. Evde nereye baksam Tarık’ı görüyorum. Hala onunla yaşıyorum. Haftada iki kez mezarına gidip dua ediyorum.’ açıklamasında bulundu.

ARZUM ONAN’DAN MANEVİ DESTEK

Sanatçı Gülenay Kalkan, eşi Tarık Ünlüoğlu’nun vefatından bu yana sessizdi. Son olarak 9. Uluslararası Malatya Film Festivali’ne eşi adına verilen ödülü alabilmek için ziyarette bulunan Kalkan, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüldü. Oyuncu Arzum Onan, Kalkan’ı bir an olsun yalnız bırakmıyor. Onan, eşinin üzüntüsünü yaşayan Kalkan’ı gezdirip kafasını dağıtmaya çalıştı.

GÜLENAY KALKAN’DAN ŞİİR PAYLAŞIMI

Sanatçı Tarık Ünlüoğlu, 40 gün önce kanser nedeniyle vefat etmişti. O günden bu yana Ünlüoğlu’nun eşi olan sanatçı Gülenay Kalkan, sessizliğini sürdürüyordu. Kalkan, ilk sessizliğini yaptığı bir paylaşımla bozmuştu. 

Sanatçı, eşinin okuduğu bir şiir kaydını, kendi fotoğraflarından oluşan bir video ile paylaşmıştı. Kalkan, dinleyenlere gözyaşı döktüren bu paylaşıma, ’40. gün… Sensiz…’ notunu eklemişti.

Bir önceki yazımız olan MasterChef Duygu Esra Erol'da programına da katılmış! Masterchef Duygu kimdir ve kaç yaşında? başlıklı makalemizde Duygu ve Duygu Acarsoy hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.